Váš partner ve farmacii

Volně prodejné přípravky

Pediatrie a Gastroenterologie

Enterol®

Nejprodávanější probiotické léčivo na světě! Přátelské kvasinky Saccharomyces Boulardii normalizují střevní mikroflóru a upravují podmínky ve střevě. Tím působí proti průjmu.

www.enterol.cz

Gastrotuss®

Je zdravotnický prostředek určený pro léčbu gastroezofageálního refluxu u dětí. Zmírňuje symptomy onemocnění, jako například opakované zvracení, kašel, pálení žáhy, zánět nosohltanu a další.

www.gastrotuss.cz

Zalve®

Je zdravotnický prostředek, který pomáhá léčit méně závažné rány (např. oděrky, říznutí, popáleniny).

www.zalve.cz

ORL

Emofix®

Emofix je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem používaný k prevenci opakovaného krvácení u některých kožních a mukózních hemoragických stavů, jako krvácení z nosu, krvácení dásní, apod.

www.emofix.cz

Rinopanteina®

Nosní mast / Nosní sprej

Rinopanteina je zdravotnický prostředek určený k promazávaní nosní sliznice, napomáhá epitelizaci.

www.rinopanteina.cz

CUE®

Zdravotnický prostředek ve formě změkčovacího roztoku. Používá se při léčbě dráždivých forem onemocnění vnějšího zvukovodu, jako např. mykózy, ekzémy, záněty kůže.

www.usnikapky.cz

AmbroSpray® 5%

Léčivý přípravek. Jediný ústní sprej na vlhký kašel a nachlazení s obsahem účinné látky ambroxolum. K léčbě onemocnění horních a dolních cest dýchacích.

www.ambrospray.cz

Gynekologie

Pharmatex®

vaginální globule / vaginální krém

Léčivý přípravek Pharmatex® je nehormonální, lokální antikoncepce volně prodejná v lékarnách, která je u nás k dispozici ve formě vaginálních globulí a vaginálního krému.

www.pharmatex.cz

Gynocaps®

Zdravotnický prostředek Gynocaps® obsahuje Döderleinův laktobacil, který je přirozenou součástí poševního prostředí. Ochraňuje a obnovuje poševní prostředí a udržuje kyselé pH ve vagíně.

www.gynocaps.info

Gynocaps® SR

Zdravotnický prostředek Gynocaps S.R. je prvním vaginálním probiotikem s prodlouženým účinkem. Obsahuje Döderleinův laktobacil, který ochraňuje a obnovuje přirozené vaginální prostředí a udržuje přirozené pH.

www.gynocaps.info

ellaOne®

ellaOne je léčivým přípravkem nové generace - pohotovostní antikoncepce volně dostupný v lékárně.

www.ellaone.com

Infekce

Enterol®

Léčivý přípravek Enterol náleží do skupiny probiotik, což jsou zdraví prospěšné mikroorganismy, jejichž užívání v přiměřených dávkách prokazatelně přináší jejich hostiteli příznivé účinky, jako například zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry.

www.enterol.cz

Ostatní

DIKY® 4%

Léčivý přípravek s účinnou látkou diklofenak v kožním spreji, určený k místní léčbě akutní bolesti a otoků malých nebo středně velkých kloubů a okolní tkáně.

www.dikysprej.cz