Váš partner ve farmacii

Volně prodejné přípravky

Pediatrie a Gastroenterologie

Enterol®

Nejprodávanější probiotické léčivo na světě! Přátelské kvasinky Saccharomyces Boulardii normalizují střevní mikroflóru a upravují podmínky ve střevě. Tím působí proti průjmu.

www.enterol.cz

Gastrotuss®

Je zdravotnický prostředek určený pro léčbu gastroezofageálního refluxu u dětí. Zmírňuje symptomy onemocnění, jako například opakované zvracení, kašel, pálení žáhy, zánět nosohltanu a další.

www.gastrotuss.cz

Vitadek®

VITADEK CF® je přípravek speciálně vytvořený pro doplnění důležitých složek stravy u osob se zhoršenou absorpcí nutrientů rozpustných v tucích.

www.vitadek.cz

Enhydrol®

Enhydrol® je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení pro dospělé a děti od ukončeného 1 týdne věku.

www.enhydrol.cz

Béres Drops Plus®

Doplněk stravy v tekuté formě s minerálními látkami a stopovými prvky. Je určený k podpoře imunitního systému pro dospělé a děti od 4 let.

www.beresdrops.cz

ORL

Emofix®

Emofix je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem používaný k prevenci opakovaného krvácení u některých kožních a mukózních hemoragických stavů, jako krvácení z nosu, krvácení dásní, apod.

www.emofix.cz

Rinopanteina®

Nosní mast / Nosní sprej

Nosní mast je určena k promazávání a udržování hydratace nosní sliznice, napomáhá epitelizaci.

www.rinopanteina.cz

CUE®

Změkčovací roztok používaný při léčbě dráždivých forem onemocnění vnějšího zvukovodu, jako např. mykózy, ekzémy, záněty kůže.

www.usnikapky.cz

Gynekologie

Pharmatex®

vaginální globule / vaginální krém

Pharmatex® je nehormonální, lokální antikoncepce volně prodejná v lékarnách, která je u nás k dispozici ve formě vaginálních globulí a vaginálního krému.

www.pharmatex.cz

Saforelle®

Intimní hygiena pro dospělé, pro ženy i muže. / Nejen intimní hygiena pro děti již od kojeneckého věku.

www.saforelle.cz

Gynocaps®

Gynocaps® obsahuje Döderleinův laktobacil, který je přirozenou součástí poševního prostředí. Ochraňuje a obnovuje poševní prostředí a udržuje kyselé pH ve vagíně.

www.gynocaps.info

Gynocaps® SR

První vaginální probiotikum s prodlouženým účinkem. Obsahuje Döderleinův laktobacil, který ochraňuje a obnovuje přirozené vaginální prostředí a udržuje přirozené pH.

www.gynocaps.info

ellaOne® 30mg

Nová generace moderní pohotovostní antikoncepce volně dostupná v lékárně.

www.ellaone.com

Infekce

Enterol®

Enterol náleží do skupiny probiotik, což jsou zdraví prospěšné mikroorganismy, jejichž užívání v přiměřených dávkách prokazatelně přináší jejich hostiteli příznivé účinky, jako například zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry.

www.enterol.cz

Ostatní

DIKY® 4%

Diklofenak v kožním spreji k místní léčbě akutní bolesti a otoků malých nebo středně velkých kloubů a okolní tkáně.

www.dikysprej.cz